Нове покоління автосигналізацій Pandora у 2020 році
14 квітня 2021
Порівняльний аналіз нових та старих автосигналізацій Pandora за підсумками 2020 року
Порівняльний аналіз нових та старих автосигналізацій Pandora за підсумками 2020 року
- Компанія Pandora – всесвітньо відомий бренд, що створює найкращі охоронні автомобільні системи та аксесуари до них. Серед фірмових особливостей виробника можна відзначити високий ступінь захисту радіосигналу, відмінний функціонал (у тому числі й у бюджетних лінійок) та акцент на сучасні телеметричні технології.
Постійна модернізація від Pandora
- Крім іншого, слід відзначити таку фірмову рису охоронних систем Pandora, як постійна модернізація старих моделей, їх логічний розвиток і поява на ринку нових інноваційних рішень у галузі охоронних, протиугінних та телеметричних систем захисту, які при цьому коштують дешевше за своїх попередників.
- У даному матеріалі представлена порівняльна добірка нових та старих моделей автосигналізацій Pandora, що дозволить зрозуміти тенденції розвитку та модернізації пристроїв від цього виробника.
Pandora DX 40S vs Pandora DX40BUA
- Обидві автосигналізації належать до бюджетної лінійки охоронних систем Пандора. Старша модель Pandora DX 40S – справжній бестселер минулого року. Цей пристрій є найдоступнішим серед аналогів на ринку, зберігаючи при цьому відмінну функціональність. Функція автозапуску, підтримка цифрових шин CAN/LIN, технологія безключового обходу штатного іммобілайзера IMMO-KEY та двосторонній діалоговий зв'язок 868 МГц – лише базові можливості цієї моделі.
- Новинка Pandora DX40BUA покликана замінити попередницю у найближчому майбутньому. Обидві моделі багато в чому ідентичні, різниця між ними лише у комплектації. Нова автосигналізація має додатковий брелок без РК-дисплея R-389, якого немає у Pandora DX 40S, а також у комплектації новинки є кабель релейного модуля RMD-5М, що дозволяє не «втрачати» при установці 5 виходів системи.
Pandora DX 6XUA vs Pandora DX60BTUA
- Ці представники товарної групи DX мають схожий функціонал. Обидві автосигналізації підтримують інтерфейси CAN, LIN, технологію IMMO-KEY, Bluetooth 4.2, працюють на основі діалогового зв'язку з радіотрактом 868 МГц, загалом мають ідентичні функції (автозапуск, протирозбійний режим Anti-Hi-Jack і т.д.). Завдяки Bluetooth до систем можна «прив'язати» різноманітні ВТ-аксесуари – мітки, датчики, модулі, що перетворює ці бюджетні моделі на солідний охоронний комплекс. Доступно керування системою зі смартфона за допомогою мобільних програм для Android та iOS.
- Подібно до попередньої пари охоронних систем, різниця між ними полягає лише в комплектації. Нова модель Pandora DX60BTUA має трохи урізаний комплект, який не включає реле блокування і кабель USB/micro USB на відміну від Pandora DX 6XUA.
Pandora DX 90 LoRa vs Pandora DX80BTUA
- Охоронна система DX 90 LoRa є полегшеною версією своєї попередниці Pandora DX 91 LoRa. При цьому модель зберегла всі основні можливості базових автосигналізацій Пандора, включаючи наявність далекобійного діалогового радіоканалу 868 МГц двостороннього зв'язку на основі LoRa технології, основних інтерфейсів і функцій, включаючи можливість керування за допомогою смартфона. Технологія LoRa-модуляції суттєво збільшує дальність двостороннього зв'язку за високого ступеня надійності та малого енергоспоживання.
- Нова автосигналізація Pandora DX80BTUA є аналогом розглянутої вище DX 90 LoRa, але має трохи урізану комплектацію. Виробник додатково полегшив цю модель для ще нижчої ціни. У комплекті Pandora DX80BTUA відсутні: релейний модуль автозапуску RMD-5M, п'єзоелектрична сирена PS-330, USB/micro USB кабель, термодатчик моторного відсіку L3000. У цьому є кабель RMD-5М.
Pandect X-1800L vs Pandora DX88BTUA
- Мікросигналізації лінійки X завжди славилися компактними габаритами корпусу базового блоку, супернизьким енергоспоживанням при багатому функціоналі та цілком демократичною ціною. Модель Pandect X-1800L має всі можливості телеметричних систем початкового рівня, включаючи підтримку 2xCAN, GSM, GPRS і Bluetooth 4.2, а також функцій автозапуску, обхідника штатного іммобілайзера, управління передпусковими підігрівачами та ін.
- Новинка Pandora DX88BTUA є її полегшеною версією з дещо урізаною комплектацією та нижчою вартістю. На відміну від X-1800L, комплект DX88BTUA містить не дві мітки BT-760, а одну мітку BT-770. Нова мітка відрізняється міцнішим корпусом, що дозволяє набагато легше поміняти елемент живлення. У комплекті DX88BTUA також відсутні релейний модуль автозапуску RMD-4M, п'єзоелектрична сирена PS-330, USB/micro USB кабель і термодатчик моторного відсіку L3000. При цьому в комплектації новинки доданий чохол прихованого носіння для мітки та кабель RMD-5М, чого немає у старшої моделі.
Pandora X-4G vs Pandora DXL4700UA
- І, нарешті, ми дісталися представників ТОП. Автосигналізації Pandora X-4G та Pandora DXL4700UA представляють преміальні лінійки модельного ряду Пандора. Це найсучасніші охоронні системи з потужним функціоналом та значними телеметричними можливостями (GSM/GPS).
- Основна різниця між ними так само в комплектації. Автосигналізація DXL4700UA має дещо урізаний комплект, оскільки тут відсутні: релейний модуль автозапуску RMD-5M, п'єзоелектрична сирена PS-330, проте є в наявності кабель RMD-5М. Плюс, у Pandora X-4G у комплекті дві мітки BT-760, а у Pandora DXL4700UA одна BT-770. Загалом усе те, що ми бачили при порівнянні охоронних систем початкового рівня.
Pandora DXL 4710 vs Pandora DXL4700UA
- Тепер порівняємо ще одну стару модель DXL 4710 із розглянутою вище новинкою DXL4700UA. Немає потреби повторювати технічні характеристики цих 2-х охоронних систем преміум класу. Різниця між ними, як і раніше, лише в комплектації.
- Автосигналізація Pandora DXL4700UA має одну мітку BT-770 (у Pandora DXL 4710 дві мітки BT-760) і кабель RMD-5М, якого немає у DXL 4710. У свою чергу, старша модель оснащена релейним модулем автозапуску RMD-5M, п'єзоелектр 330, а також має в комплекті кабель USB/micro USB та термодатчик моторного відсіку L3000. Все це немає у Pandora DXL4700UA.
Pandect X-3190 vs DXL3170UA
- Порівняльний аналіз елітних рішень від Пандора замикає дует охоронних систем Pandect X-3190 та DXL3170UA. Обидві автосигналізації мають найширший перелік функцій і можливостей, включаючи цифрові шини CAN/LIN, технологію обходу штатного іммобілайзера IMMO-KEY, Bluetooth 5.0, діалоговий радіотракт 868 MГц LoRa, GSM та багато іншого.
- Різниця між ними полягає у відсутності у комплекту DXL3170UA релейного модуля автозапуску RMD-5M, п'єзоелектричної сирени PS-330 та термодатчика моторного відсіку L3000. При цьому в комплект Pandora DXL3170UA доданий мікродинамік іммобілайзера, чого немає у Pandect X-3190.